Depends on the plan you select but not to worry, our pricing is super easy!

Our 2 Serving Plan costs $71.94 per week and provides you with 3 delicious recipes feeding 2 people each.

Our 6 Serving Plan costs $95.88 per week and provides you with 2 delicious recipes feeding 6 people each.

Each plan has no additional shipping cost, tax, or hidden fees!

Did this answer your question?